thechris napisał(a):

|
Powinno być 0:3. Jak zwykle różnica klasy na korzyść rywala. Po tym meczu nie mam wątpliwości - Wisła jest aktualnie najgorszą drużyną w ekstraklasie.
|
Eee tam w ekstraklasie ... lepiej ...najgorszą na cały świecie

.
Fakt gramy, słabo i przegrywamy 3 mecz z rzędu ale najsłabsi to są nasi pseudofacho(f)cy. Bo I połowa należała do Górnika, a II do Wisły i sprawiedliwym wynikiem powinien być remis.