Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 20.11.2011, 20:00
thechris napisał(a):Wyświetl post
Powinno być 0:3. Jak zwykle różnica klasy na korzyść rywala. Po tym meczu nie mam wątpliwości - Wisła jest aktualnie najgorszą drużyną w ekstraklasie.
Eee tam w ekstraklasie ... lepiej ...najgorszą na cały świecie .

Fakt gramy, słabo i przegrywamy 3 mecz z rzędu ale najsłabsi to są nasi pseudofacho(f)cy. Bo I połowa należała do Górnika, a II do Wisły i sprawiedliwym wynikiem powinien być remis.
Odpowiedz cytując