nesta napisał(a):

|
Oglada ktos lige+ extra ? Ja niestety nie mam jak. Miala byc w duzej mierze poswiecona sytuacji Wisle. Moze cos o nowym trenerze powiedza.
|
Nic nowego. Opinia jest taka, że zwolnienie Maaskanta nie miało sensu (szczególnie w sytuacji, gdy nie było planu B) i że gdyby grał Melikson, Małecki czy Sobolewski holender nadal byłby trenerem Wisły.