Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#398
Stary 20.11.2011, 20:00
nesta napisał(a):Wyświetl post
Oglada ktos lige+ extra ? Ja niestety nie mam jak. Miala byc w duzej mierze poswiecona sytuacji Wisle. Moze cos o nowym trenerze powiedza.
Nic nowego. Opinia jest taka, że zwolnienie Maaskanta nie miało sensu (szczególnie w sytuacji, gdy nie było planu B) i że gdyby grał Melikson, Małecki czy Sobolewski holender nadal byłby trenerem Wisły.