|
w Wisle jest miejsce dla dobrych zagranicznych pilkarzy, tak samo jak dla dobrych Polskich
tylko z Brudem,Gargula, wczesniej Lobo to daleko nie zajdziemy
tak samo jak z Lameyem, Jaliensem,Paljicem,Bunoza itd.
z Meliksonem,Bitonem, Maleckim cos mozemy osiagnac
|