Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 20.11.2011, 19:59
w Wisle jest miejsce dla dobrych zagranicznych pilkarzy, tak samo jak dla dobrych Polskich
tylko z Brudem,Gargula, wczesniej Lobo to daleko nie zajdziemy
tak samo jak z Lameyem, Jaliensem,Paljicem,Bunoza itd.
z Meliksonem,Bitonem, Maleckim cos mozemy osiagnac

Odpowiedz cytując