|
Widzialem Nakoulme kilka razy w tym sezonie (dzisiaj akurat nie) i moim zdaniem jest to idealny napastnik jesli sie gra systemem 4-2-2. On duzo pracuje dla zespolu i potrafi sam sobie wypracowac sytuacje bramkowe. Poza tym, on jako troche cofniety napastnik przyciaga zawsze dwoch lub trzech obroncow/def. pomocnikow do siebie i wlasnie odciaza partnera z ataku i skrzydlowych.
|