Wyświetl pojedynczy post
qchar90
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 20.11.2011, 19:56
Cupial sie powinien obudzic i nie traktowac Wisly jako sposobu na odreagowanie stresu zwiazanego z tele-fonika
dziekuje mu za mistrzostwa, ale w Europie poza jednym sezonem nic wielkiego nie ugralismy
bo on uwaza ze sukces musi byc dzisiaj i najlepiej za darmo

Odpowiedz cytując