Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#205
Stary 20.11.2011, 19:54
Po tym co zrobił Jirsak w 85 min. przy wybijaniu autu po ktorym padl gol dla Gornika , nie chce go juz widziec w Wiśle. To jest skandal ,że pilkarz może odj*bac takie cos ,gdy sie 85 min. walczyło i nawet 1 pkt był cenny. Co do gry ,próbowalismy grac podaniami ale co z tego jak Górnik to robił 3 razy lepiej. W drugiej polowie 15 minut atakowalismy ale co z tego jak te ataki konczyly sie niczym . Piłkarze : Diaz,Paljic,Brud,Gargula,Jirsak nadaja sie do kabaretu a nie do gry w pilke nozna .
Odpowiedz cytując