|
Cyrkiem jest zwalnianie trenera jak sie nie ma nikogo na jego miejsce i na dodatek jak sie nie ma kasy zeby zaplacic mu odszkodowanie !!! Trzeba teraz Maaskanta splacac do czerwca i kto wie jak to wplynie na poszukiwania nowego trenera. A sytuacja przestaje byc wesola. Wtopa ze Slaskiem + 2,3 mecze jak dzis i zaczniemy spadac w dolne rejony tabeli. Wiec proponuje zeby ktos sie w przerwie zimowej w tym klubie sie obudzil, bo sie zaczyna robic straszno.
Nie siedzie w tematach kibicowskich wiec nie wiem dlaczego dzisiejszy protest nie doszedl do skutku, ale zaluje, ze tak sie stalo. Moze by ludzie w klubie (i ten najwazniejszy) zobaczyli, ze cos jest nie tak. A tak znow bylo przez 90min, ze wszystko jest okej. Kasa za bilety wpadla i super.
|