Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8161
Stary 20.11.2011, 19:49
Drużyna w I połowie ustawiona przez Moskala grała strasznie. W drugiej było ciut lepiej ale o ironio przegraliśmy. Dobry mecz Diaza i nie najgorszy Czekaja. Fatalnie Jovanović - tęskniłem do Lameya.
Cóż wychodzi na to, że nie Maskaant był przyczyną poprzednich 0-1
Odpowiedz cytując