|
Po zwolnieniu Maaskanta ,powinniśmy zatrudnić jakiegos konkretnego trenera ,tak jak np. Zaglebie zatrudniło Hapala, w 2 tygodnie cudu nie zrobi ale im wiecej ma czasu tym lepiej , tymczasem prowadzenie druzyny przez Moskala to jest dalsze pograzanie sytuacji .Cos tam pomieszal w skladzie, pewnie mówił pilkarzom zeby probowali grac szybko z klepy ,ale na tle tego jak Górnik grał z klepy to była marna imitacja. Jak dla mnie zatrudnienie dobrego trenera to punkt 1 ,od ktorego w ogóle mozna o czymś myśleć ,zreszta i tak juz prawdopodobnie po meczach z Slaskiem ,Polonia i Widzewem bedzie pozamiatane
|