Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8159
Stary 20.11.2011, 19:49
Dajcie spokój Moskalowi, to nie jego wina, że wpakowano go w takie gówno. Zwolnienie Maaskanta było głupie, ale jeszcze głupsze jest trzymanie w tej drużynie pewnych zawodników. Zresztą, szkoda się w ogóle angażować w te sprawy. Że obecna Wisła jest kaleką widzimy wszyscy, a winą za to kalectwo obarczyć należy głowę, która regularnie dokonuje kolejnych okaleczeń. Gorące gratulacje.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując