nesta napisał(a):

|
Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada.
|
Jedyna droga do pucharów jaką widzę na dziś to zdobycie Pucharu Polski, z którego o dziwo jeszcze nie odpadliśmy.