|
Ja to widze tak ze ten jebany styl 4-5-1 bedzie nam sie odbijal czkawka i odbijal , ktos powie nowoczesny , Barca tak gra - ok - dajcie do nas Inieste , Messiego , tez tak zagramy , won z tym antyfutbolem z Krakowa !!!!!!!!!
na + Czekaj zagral dzis taki mecz jakiego Jalins nie zagral u nas nigdy!!!!!!!!!!!!!!!
|