Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8158
Stary 20.11.2011, 19:47
Ja to widze tak ze ten jebany styl 4-5-1 bedzie nam sie odbijal czkawka i odbijal , ktos powie nowoczesny , Barca tak gra - ok - dajcie do nas Inieste , Messiego , tez tak zagramy , won z tym antyfutbolem z Krakowa !!!!!!!!!

na + Czekaj zagral dzis taki mecz jakiego Jalins nie zagral u nas nigdy!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując