Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8156
Stary 20.11.2011, 19:45
Niestety, ale "styl"(czyli totalny chaos, brak wypracowanych schematow) Maaskanta bedzie nam sie odbijal czkawka do konca rundy. Oby w zimie przyszedl jakis trener z glowa na karku(a nie taki, ktory spuszczal kluby z Eredivisie).
Odpowiedz cytując