Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 20.11.2011, 19:43
Zawsze jak rodzinka Basalajow zaczyna macac lapy przy Wisle to wychodzi z tego jeden wielki burdel!!!!!

Dosc, po prostu. Moze jak frekwencja zleci ponizej 10 tys to ktos w tym klubie przejrzy na oczy. Tu nowy trener nic nie zmieni. Owszem ktos doswiadczony, z zagranicy jest niezbiedny, ale musi dostac min 4-5 ZAWODNIKOW czyli nie emerytow i nie mlodziez.

Ten sezon na straty (nie ma mistrza). Ale trzeba zrobic wszystko aby zagrac w pucharach. To jest mus, bo inaczej nam wszyscy odjada.
Odpowiedz cytując