|
FraMat, wiekszosc mysli ze jak przyjdzie nowy trener to bedzie swietnie, od razu bedzie piekny styl i zwyciestwa
tylko wiekszosc kibicow jest nie cierpliwa,oni juz chca sukcesow, stylu
tylko nie wazny jaki trener zaliczy kilka wpadek, to kibice chca jego glowy, w Wisle trener nie moze dlugo pracowac
|