|
Mam nadzieję, że w końcu zauważą fanatycy Jovanovica, że ten chłopak nic oprócz szybkości i nie najgorszego dośrodkowania nie prezentuje w ofensywie. Zero pomysłu na minięcie rywala, ale prawda jest taka, że to powinien już wcześniej zauważyć sztab, i na treningach ćwiczyć - gdy Jovanovic ma przeciwnika przed sobą pokazuje ktoś mu się do gry, ten odgrywa i wychodzi na pozycję. Tylko tak można wykorzystać jego szybkość i dośrodkowanie bo sam na sam to wszyscy widzieliśmy jak on gra.
|