|
Pareiko - Dobrze
Jovanović - przeciętnie
Czekaj - bardzo dobrze
Diaz - przeciętnie
Paljić - słabo
Brud - bardzo słabo
Boguski - coś tam grał , ale nic z tego nie wynikało
Jirsak - niewidoczny
Iliev - za dużo bawi się piłką zamiast przypierdzielić w bramkę to on sie bawi z piłką jakby sie bał strzelać
Garguła - nie wiem co on robi jeszcze w drużynie w ogóle nie istniał na boisku
Nunez - przeciętnie
Biton - słabo
To jest moja opinia.
Widzę nadzieje w drużynie .
|