Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#194
Stary 20.11.2011, 19:36
Pareiko - Dobrze
Jovanović - przeciętnie
Czekaj - bardzo dobrze
Diaz - przeciętnie
Paljić - słabo
Brud - bardzo słabo
Boguski - coś tam grał , ale nic z tego nie wynikało
Jirsak - niewidoczny
Iliev - za dużo bawi się piłką zamiast przypierdzielić w bramkę to on sie bawi z piłką jakby sie bał strzelać
Garguła - nie wiem co on robi jeszcze w drużynie w ogóle nie istniał na boisku
Nunez - przeciętnie
Biton - słabo


To jest moja opinia.

Widzę nadzieje w drużynie .
Odpowiedz cytując