Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#193
Stary 20.11.2011, 19:35
W pierwszej połowie gralismy totalną kichę. Nie mam pojęcia, co chciał osiągnąc Kaziu z takim ustawieniem drużyny. Po przerwie było już dużo lepiej, ale nie było to jeszcze to, co powinniśmy grac. Całkiem dobrze wprowadził się do gry Boguski, na plus trzeba zaliczy występ Czekaja. Reszta - jak zwykle ostatnio.
Podbeskidzie, Cracovia, Górnik - leszcze ogrywaja nas głównie dzięki ambicji. Z Ruchem czy ŁKS-em jeszcze jakos nam się udało, bo mieliśmy furę szczęścia, ale szczęście się skończyło.
Odpowiedz cytując