Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#190
Stary 20.11.2011, 19:28
majomajo napisał(a):Wyświetl post
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....
Tuż przed nimi - jakieś 16pkt. wywalczone i 5 podarowane.

Z taką grą nie da się wygrać nawet I ligi nie mówiąc o ekstraklasie.
Odpowiedz cytując