Wyświetl pojedynczy post
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 20.11.2011, 19:21
Gdyby nie błędy sędziów,które uratowały nam kilka pkt, znajdowalibyśmy na równi z ŁKSem i Lechią.....

Aktualnie prezentujemy co już niektórzy stwierdzili najgorszy poziom w lidze, myślę że gdyby rozegrano 5 meczów z Cracovią, niedawno prezentującą najgorszą kichę w E-klasie, pod rząd na dziś wygralibyśmy może tylko 1 mecz biorąc pod uwagę postawę naszych grajków na boisku.

Sezon jest już w ciemnej dziurze, drastyczna seria porażek, fatalny bilans bramek.. itd itd. Wiosną i tak się "przebudzimy" ale pora na całkowitą czystkę bo bomba która tykała już w ostatnich sezonach chyba wybuchła.
Odpowiedz cytując