Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 20.11.2011, 19:19
Na dzień dzisiejszy jestesmy druzyną pokroju Bełchatowa, Korony czy parchów i zadne zaklinanie rzeczywistości tego nie zmieni. Tylko kapitał punktowy z początku rozgrywek tak od 5 kolejki, pozwala nam jeszcze na "niebycie" blisko, lub wręcz w strefie spadkowej. Sezon nalezy spisac na straty i nie mówię tego jako kibic, tylko to powienien powiedzieć Cupiał i zlecić kolejną gruntowną przebudowę.

Dzisiaj Boguski po wejsciu fajnie, później coraz gorzej. Czekaj zaczął niespecjalnie, z czasem coraz lepiej. Iliev załosny z irytującym przetrzymywaniem piłki, Jirsak chyba czegoś się nałykał przed meczem bo wyszedł naładowany jak rumunski tobołek.
Gralismy bez połowy podstawowych piłkarzy, ale to nie powinno być żadnym usprawiedliwieniem.

Tylko Kazka żal.....
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując