Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2796
Stary 20.11.2011, 19:17
"NIE SZUKAMY TRENERA"

"1-2 transfeery, mamy kim grac"

Panie Basałaj, dodaj Pan do tego "bo nie bronimy mistrza, poddajemy sie"

Kibicom bedzie łatwiej patrzec na te porażki znając cel Wisły.

Ide chlać Bogdanie, Twoje zdrowie...
Odpowiedz cytując