|
Pareiko - to nie ten sam Sergiej co na wiosnę
Jovanovic - też słabo dziś, współwinny bramki
Czekaj - super, chłopak powinien zagościć na dobre w pierwszym składzie
Diaz - też OK dziś, myślę że zagraja na środku obrony z Michałem ze Śląskiem
Pajlic - bardzo słabo, na początku 2 straty które mogłby się skończyć golem dla Górnika
Iliev - technik i drybler świetny, ale niestety idywidualista
Brud - nie miałem co do niego wielkich oczekiwań
Jirsak - w miarę, choć zawalił bramkę, widać że rozumie się z Gargułą i Boguskim
Nunez - nic wielkiego, może ze Śląskiem by go spróbować na lewej obronie
Garguła - OK, nawet ładnie klepał z Jirsakiem i Boguskim
Boguski - mam nadzieję że wróci do dawnej formy, dużo lepiej radzi sobie w pomocy niż jako napastnik
Biton - walczył, było OK
Jaliens - taki z niego pożytek dla Wisły tylko chyba będzie że przez jego kontuzję Czekaj dostał szanse i będzie grał w pierwszej 11.
Od razu mój skład na Śląsk :
Pareiko - Jovanovic, Czekaj, Diaz, Nunez - Iliev, Wilk, Jirsak, Garguła, Boguski - Biton
|