Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2794
Stary 20.11.2011, 19:13
Zamiast marnować pieniądze na kopaczy czy magów z zagranicy -zbudować boiska. Przynajmniej się przyda na przyszłość i będzie z tego pożytek.

Oczywiście to się nie stanie. Pan Cupiał nadal się będzie bawił w pana i władcę, wyrzucał kase w błoto, a decyzje dotyczące przyszłości będzie podejmował w zależności od kierunku wiatru i tymczasowego humoru.
Ciekawe ile jeszcze potrzeba sezonów, zanim się większość przestanie nabierać ?
..
Odpowiedz cytując