|
Zamiast marnować pieniądze na kopaczy czy magów z zagranicy -zbudować boiska. Przynajmniej się przyda na przyszłość i będzie z tego pożytek.
Oczywiście to się nie stanie. Pan Cupiał nadal się będzie bawił w pana i władcę, wyrzucał kase w błoto, a decyzje dotyczące przyszłości będzie podejmował w zależności od kierunku wiatru i tymczasowego humoru.
Ciekawe ile jeszcze potrzeba sezonów, zanim się większość przestanie nabierać ?
. .
|