|
No teraz to juz mamy dno w Wisle, nie chce byc prorokiem ale to moze byc juz stracony sezon:( Niech wkoncu nasze władze wezmą się za swoją robote bo Wisła to jest wspaniała historia i kibice i nie można teraz tego brakiem profesjonalizmu i jakiej kolwiek wizji budowy zespołu spie.....ić,
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|