Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52156
Stary 20.11.2011, 19:12
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Np. Branco, Jaliens, Diaz, Bouhkari, Lamey...
Albo w tym okienku zakupimy mlodych Polakow tak jak to robi Legia albo trzeba bedzie pomoc spakowac walizki Valcksowi.
Ooo a kogo my tu mamy , wróżka ....a , wie jak to będzie grał zanim do Wisły przyjdzie , i ze szrotu zrobi się mega drużynę. Najlepiej winić Stana , a problem jest gdzie indziej , jeśli tego nie widzicie to macie problem.
Bez odbioru.
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 20.11.2011 o godz. 19:15.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując