Maciuś napisał(a):

Np. Branco, Jaliens, Diaz, Bouhkari, Lamey...
Albo w tym okienku zakupimy mlodych Polakow tak jak to robi Legia albo trzeba bedzie pomoc spakowac walizki Valcksowi.
|
Ooo a kogo my tu mamy , wróżka ....a , wie jak to będzie grał zanim do Wisły przyjdzie , i ze szrotu zrobi się mega drużynę. Najlepiej winić Stana , a problem jest gdzie indziej , jeśli tego nie widzicie to macie problem.
Bez odbioru.