|
Jakby to powiedział Wójcik: gramy bez trenera. Chyba że kryje się w tym ustawieniu jakaś myśl której jeszcze nie widać.
Taktycznie to był chaos, zero kontroli z naszej strony. Raz piłka pod jedną bramką, za chwilę pod drugą. Fajnie się to oglądało, ale z Tweente z taką grą będzie dwucyfrówka.
Czekaj technikę ma na poziomie Chaveza, ale przynajmniej lepiej gra głową. Trzeba mu oddać, że wszystkie podania miał celne: do Pareiko.
Karuzelę trenerską możemy oficjalnie uznać za otwartą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|