Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15614
Stary 20.11.2011, 19:04
Jakim prawem Czekaj siedział na ławce ? Tak jak dziś zagrał chyba nigdy Jaliens w Wiśle nie zagrał. Mam nadzieje że chłopak będzie często wchodził w pierwszej 11-stce. Boguski ładny mecz jak za dawnych czasów. Garguła to nie przypadkiem kobieta w skórze chłopczyka?
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując