|
Prezentujemy typowa patologie pilkarska. Brak odpowiedzialnosci w defensywie "Ty go kryj! Nie, Ty go kryj!". W ofensywie na hurra, a moze cos wpadnie. Jak nie wpadnie to wyslemy po meczu do wywiadu Lukasza, on tak zawsze pieknie tlumaczy nasze porazki. Niektorzy zawodnicy graja na typowe alibi. Pozoruja gre. Nie chce mi sie juz nawet nazwisk wymieniac bo to jest nudne. Powiem tyle: Panie Basalaj! Czy na pewno mamy sklad na MP? Tytul nam ucieka i to jest fakt. Coraz wiecej wskazuje na to, ze ten sezon bedzie przegrany w dramatycznym stylu i nowy trener czy to bedzie Moskal (z calym szacunkiem do niego, Wisla to za wysokie progi) czy ktos inny z tego gowna druzyny nie zrobi.
To jest prawdziwy dramat co niektorzy z tych kopaczy wyprawiaja. Gdy widze goscia co zarabia grube pieniadze a przewraca sie o wlasne nogi to sobie mysle, ze Cupial jest bardzo hojnym czlowiekiem. Z obecnej kadry do zatrzymania jest 5, moze 7 zawodnikow, z ktorymi mozna budowac sensowny zespol. Reszta to pilkarski smiec, ktory powinien biegac w druzynach ze srodka tabeli I ligi.
Ten rok zakonczymy smutno. Przypuszczam, ze to nie ostatnia porazka w tym roku a po calej rundzie znajdziemy sie w sytuacji, ktora sprawi, ze jakiekolwiek puchary stana pod duzym znakiem zapytania.
|