Wyświetl pojedynczy post
loskolczoneros
Junior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 20.11.2011, 19:03
Mistrzostwo z zeszłego sezonu było miłe, ale zamazało pewien obraz. Obraz tego, że staliśmy się (poza kilkoma przypadkami) zbiorowiskiem piłkarskiego szrotu z całego świata uzupełnionego przeciętnymi Polakami. Młodzieży brak. Czekaj dziś najlepszy, ale to obrońca i on nas do przodu nie pociągnie.....
Odpowiedz cytując