|
Mistrzostwo z zeszłego sezonu było miłe, ale zamazało pewien obraz. Obraz tego, że staliśmy się (poza kilkoma przypadkami) zbiorowiskiem piłkarskiego szrotu z całego świata uzupełnionego przeciętnymi Polakami. Młodzieży brak. Czekaj dziś najlepszy, ale to obrońca i on nas do przodu nie pociągnie.....
|