Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.11.2011, 18:53
Watts napisał(a):Wyświetl post
Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:

"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"
Czy ja wiem. Uratował nas dziś nie jeden raz. Taka prawda jak nie mieliśmy obrony tak nadal nie mamy. Oczywiście Czekaj wielki plus i chce go widzieć dalej w w 11

Watts napisał(a):Wyświetl post
Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując