Watts napisał(a):

Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:
"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"
|
Czy ja wiem. Uratował nas dziś nie jeden raz. Taka prawda jak nie mieliśmy obrony tak nadal nie mamy. Oczywiście Czekaj wielki plus i chce go widzieć dalej w w 11
Watts napisał(a):

|
Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?
|
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?