Wyświetl pojedynczy post
Watts
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.11.2011, 18:50
Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:

"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"

Cytat:
[Dzisiaj 18:55] bartus2278: Pereiko zjebał i tyle... !!! Kurto do składu !
Ogłaszam uroczysty start parady.

-

Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?

Cytat:
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?
Ale takiego kozła-kozła, że wiesz, wyzwiska, transparenty, zbiorowe narzekanie, euforia jak złamie bark itd. itp.
Ostatnio edytowane przez Watts : 20.11.2011 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując