Po Jaliensach i Łameyach czekam niecierpliwie na krucjatę przeciwko Parejce, już widzę te dziesiątki postów na modłę:
"hurr durr parejko won ruski sabotażysto kurto do bramki młody zdolny polak zrodzony z dziewicy w bieżanowie hurr durr"
Cytat:
|
[Dzisiaj 18:55] bartus2278: Pereiko zjebał i tyle... !!! Kurto do składu !
|
Ogłaszam uroczysty start parady.
-
Jak będziemy tak dalej grać to kogo wybiorą na kozła ofiarnego?
Cytat:
|
Już nią jest połowa składu , nie za dużo ?
|
Ale takiego kozła-kozła, że wiesz, wyzwiska, transparenty, zbiorowe narzekanie, euforia jak złamie bark itd. itp.