wolfy napisał(a):

Dyskusja z takimi kolesiami nie ma sensu. Albo masz te IQ powyżej tych (powiedzmy) 90-ciu i rozumiesz pewne podstawowe sprawy (podatki, atrakcyjność miejsca, pieniądze "pod stołem", rzeczywiste przychody), albo nie. Jeżeli chcą wierzyć, że mamy pieniądze tylko są źle pożytkowane - niech wierzą. Do niedawna w ich litanii występowało też Odense, do czasu aż się wkurzyłem i odesłałem do odpowiedniej strony. A wszystko dlatego, że jakiś studencina na onecie tak napisał, a to prawie jak "Fakt": prawda objawiona.
To są kolesie z rodzaju tych, którzy opisując skład Wisły są w stanie napisać:
"Łobodziński Wojciech - Reprezentant Polski, grał w pucharach i był na Euro" i na podstawie tego wywnioskować, że powinniśmy rządzić w lidze.
Szkoda prądu.
Też o tym wspominałem, ale fakt: co tam Żurawski czy Kosowski mogą wiedzieć o zarobkach na Cyprze
|
Widze, ze macie takie "mocne" argumenty, ze juz musicie obrazac innych, brawo!
Reszte juz nawet nie ma sensu komentowac...