Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52153
Stary 20.11.2011, 18:42
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dyskusja z takimi kolesiami nie ma sensu. Albo masz te IQ powyżej tych (powiedzmy) 90-ciu i rozumiesz pewne podstawowe sprawy (podatki, atrakcyjność miejsca, pieniądze "pod stołem", rzeczywiste przychody), albo nie. Jeżeli chcą wierzyć, że mamy pieniądze tylko są źle pożytkowane - niech wierzą. Do niedawna w ich litanii występowało też Odense, do czasu aż się wkurzyłem i odesłałem do odpowiedniej strony. A wszystko dlatego, że jakiś studencina na onecie tak napisał, a to prawie jak "Fakt": prawda objawiona.

To są kolesie z rodzaju tych, którzy opisując skład Wisły są w stanie napisać:
"Łobodziński Wojciech - Reprezentant Polski, grał w pucharach i był na Euro" i na podstawie tego wywnioskować, że powinniśmy rządzić w lidze.

Szkoda prądu.

Też o tym wspominałem, ale fakt: co tam Żurawski czy Kosowski mogą wiedzieć o zarobkach na Cyprze
Widze, ze macie takie "mocne" argumenty, ze juz musicie obrazac innych, brawo!

Reszte juz nawet nie ma sensu komentowac...
Odpowiedz cytując