Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 20.11.2011, 18:06
Jak widzę to wciąganie koszulki zasłużonych piłkarzy Wisły to mi słabo... Jakby dogadać się z fanatykami nie mogli, żeby podczas prezentacji wciągali taką płachtę koszulki na trybunę (jak oprawy), a tak to wisi to na tych linkach krzywo itd....
Odpowiedz cytując