Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 20.11.2011, 18:04
Czytam na shoutboxie jak ludzie jadą po Czekaju. Moim zdaniem radzi sobie najlepiej z naszej obrony. Jak na to, że wszedł w 9. minucie i posiada niewielkie doświadczenie to gra bardzo dobrze. Z pewnością nie gra gorzej od ostatnich występów naszych etatowych stoperów. Jak na trzeci mecz w Ekstraklasie jest dobrze. Gra na stoperze to spora odpowiedzialność.

Z kolei co do krytyki Bruda. Gra zbyt asekuracyjnie, boi się, często wycofuje piłkę. Mimo wszystko gra lepiej od Garguły. jest bardziej widoczny. Prościej wam przychodzi krytykowanie nieogranych wychowanków niż zawodników, którzy przełamują się od kilku sezonów? Tego właśnie nie pojmuję. Jeżeli ktoś jest starszy, zarabia kilkanaście razy więcej, ma też sporo doświadczenia, a nie gra lepiej od nieogranego wychowanka to czemu ten drugi jest mieszany z błotem? Czy to jest magia zagranicznego nazwiska, czy magia "byłego reprezentanta". Mogliśmy czekać na formę Garguły, która nie nadeszła, a brakuje nam cierpliwości do wychowanków, którzy grają dużo rzadziej.
Odpowiedz cytując