|
Bardzo, Bardzo słaba połowa w naszym wykonaniu.
Brak kompletnie pomysłu na grę.
Garguła i Nunez na skrzydłach to .... (powiem dyplomatycznie) ciekawe ustawienie ....
Jovanović - chyba zaczynam rozumieć, czemu za Maskanta - grał Lamey.
Niestety z pustego i Salomon nie naleje...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|