Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#147
Stary 20.11.2011, 18:01
Bardzo, Bardzo słaba połowa w naszym wykonaniu.
Brak kompletnie pomysłu na grę.
Garguła i Nunez na skrzydłach to .... (powiem dyplomatycznie) ciekawe ustawienie ....
Jovanović - chyba zaczynam rozumieć, czemu za Maskanta - grał Lamey.

Niestety z pustego i Salomon nie naleje...
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
Odpowiedz cytując