|
Po zmianie Moskala za Maaskanta jedyne co sie zmienilo to nazwisko trenera wpisywane w protokole meczowym.
Oczywiscie, Moskal jest trenerem raptem od dwoch tygodni wiec wiele zmienic nie mogl ale nie widze nawet, by pilkarze jakos bardziej zapierdalali bo "jest nowy trener, trzeba sie pokazac". Dalej wiekszosc stoi jak jestemy przy pilce.
Jak patrze co my gramy i przypomne sobie slowa Basalaja o tym, ze mamy sklad na MP to ....a czlowiek moze sie tylko zalamac.
|