|
Kazek musi cos zmienić, moglismy przegrywac 0-2 do przerwy jest na szczescie 0-0... jedyna chyba nadzieja że Górnik padnie kondycyjnie... oby, 3 pkt potrzebne jak tlen w tym meczu...
cóz wiara jest... JJJ!BG!
Powód: DO BOJU WISŁO !!!!!
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 20.11.2011 o godz. 18:00.
|