Markus napisał(a):

Sprawdzają się moje słowa - Moskal znów potwierdza, że jest słabym trenerem, a już na pewno, że nie jest trenerem, który potrafi wstrząsnąć zespołem.
Gramy jak zwykle ostatnio bardzo źle. A "młodzi Polacy" typu Bruda niczym pozytywnym z tej mizerii nie wyróżniają się.
|
Z ktorej strony? Bo ja tu widze ogromny progres. W defensywie oczywiscie kapota, ale trudno ze skoro Maaskant na tym wogole nie pracowal, zeby sie cos w przeciagu kilku dni zmienilo.
Ale jesli chodzi o ofensywe? Za Maaskanta jak sie udalo wymienic 5 podan to byl sukces, tutaj jest sporo zawodnikow ktorzy moga grac pilka i naprawde widac progres, co jest widoczne w posiadaniu, a sie przelozy w ok 60-65 min bo Gornik bardzo duzo biega. Oczywiscie jakos duzo sytuaci nie mielismy, moze nie do konca trafione decyzje personalne - zwlaszcza Nunez na skrzydle, ale Kazek nie mial czasu tego testowac, co normalnie mialby w czasie obozu.
Skonczy sie 2:0