blanco napisał(a):

Hujowy post,ale niestety prawdziwy .
Zaraz ruszam na R22 i mam nadzieję,że będziemy się śmiać z naszych przeczuć.
|
Spodziewaliśmy się równego meczu... Naiwni jesteśmy. Górnik o klasę lepszy. Powinno być 0:2. Forumowa gwiazda Jovanović najsłabszy na boisku.