mr_kwolf napisał(a):

Jak Legia jeszcze ma takich ze 2-3 to będą klepali całą naszą ligą tak jak Barcelona klepie wszystkich w Primera Division. Znaczy 70% posiadania i 3-0 do przerwy. Wydaje mi się że ten Wolski to może być taki nasz polski Iniesta czy Xavi.
Niestety.
|
Byłoby miło, gdyby te czasy wróciły
zizou napisał(a):

|
Myślę, że przypadki podobne do Smolińskiego będziemy w Legii obserwować coraz rzadziej - i właśnie Wolski jest przykładem; kilka miesięcy temu miał OAS (Ostry Atak Sodówki), ale został szybko sprowadzony na ziemie przez sztab szkoleniowy i opiekunów z Akademii.
|
Dokładnie. Smoła, Korzym czy Zjawiński nie byli wychowankami Akademii - byli utalentowanymi idiotami, którzy od razu odlecieli. Natomiast Akademia stawia na rozwój piłkarski, ale i mentalny. Taki Żyro ma bardzo poukładane we łbie.