thechris napisał(a):

|
Zagrają drużyny grające na poziomie drugiej części tabeli. Wisła powinna mieć 16 pkt. a Górnik ma 14 pkt więc spodziewam się równego meczu. Pewnie będzie to mecz do jednej bramki, podobnie jak w derbach, ewentualnie zachowawcze granie na 0:0 z obu stron i spokojny remis dowieziony do końca, który w jakimś stopniu zadowoli obie ekipy.
|
Hujowy post,ale niestety prawdziwy .
Zaraz ruszam na R22 i mam nadzieję,że będziemy się śmiać z naszych przeczuć.