Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#131
Stary 20.11.2011, 15:55
Zagrają drużyny grające na poziomie drugiej części tabeli. Wisła powinna mieć 16 pkt. a Górnik ma 14 pkt więc spodziewam się równego meczu. Pewnie będzie to mecz do jednej bramki, podobnie jak w derbach, ewentualnie zachowawcze granie na 0:0 z obu stron i spokojny remis dowieziony do końca, który w jakimś stopniu zadowoli obie ekipy.
Odpowiedz cytując