jendrus napisał(a):

|
Brud przeciecżĎ on jest za słaby a za jaliensa powinien grać Bunoza! lub Czekaj...
|
Słaby bo nikt nie postawił na niego w wieku 18-19 lat. Jeżeli będziemy dawali szansę wyróżniającym się piłkarzom MESY dopiero w wieku 22 lat to nigdy się nie doczekamy z tej drużyny dobrego piłkarza. Gdzie by był Brud, gdyby postawiono na niego cztery lata temu? Tego się nie dowiemy. Być może miał szansę zrobić karierę. Przez całą karierę w pierwszym składzie zagrał do tej pory 3 mecze w lidze i 3 w LE. Tyle to powinien grać na rundę mając 18 lat.
Widząc wczorajszą bramkę Wolskiego wreszcie zrozumiałem o kim mowa. To widać, że jest pewny siebie, ma technikę użytkową, a także potencjał. Nie oglądam MESY, ale czy ktoś przejawia jakieś dobre wyszkolenie techniczne? Oglądając skróty z poprzedniego sezonu zwróciłem uwagę na Stanka. Paljić kiedyś mówił, że najlepszym technicznie młodym zawodnikiem w Wiśle jest Chrapek. Ciekawe jakby poradzili sobie w pierwszej drużynie w lidze.