Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
Od: 08.2010
Offline
#
125
20.11.2011, 15:40
Bardzo fajny skład. Naprawdę KAziu trafił w mój gust. Jak wróći Meleks to Brud na ławę, Nunez do środka i Maor na skrzydło i jedziemy z koksem.
eto22
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do eto22
Znajdź inne posty napisane przez eto22