Wyświetl pojedynczy post
eto22
Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 20.11.2011, 15:40
Bardzo fajny skład. Naprawdę KAziu trafił w mój gust. Jak wróći Meleks to Brud na ławę, Nunez do środka i Maor na skrzydło i jedziemy z koksem.
Odpowiedz cytując