Proud napisał(a):

1. Co to?
2. Gdzie to?
3. Co ciekawego wydarzyło się ostatnio związanego z reorganizacją "tego czegoś" ?
ps: powie mi ktoś jak wrzucić zdjęcie, tak aby wszyscy je od razu widzieli?
|
1 i 2: To Chuquicamata na pustyni Atacama w Chile.
3: hmm, jedyne co znalazłem to to, co mówi Wikipedia: "Jest to druga pod względem wielkości kopalnia odkrywkowa na świecie, i największa odkrywkowa kopalnia rudy miedzi. Położona na wysokości 3800 m n.p.m. kopalnia ma wymiary 4000x2500m i jest głęboka na 900m (w 2005 r. rozpoczęto eksploatację metodami podziemnymi).", ale nie wiem czy uznasz to za ciekawe, a 2005 za "ostatnio"

dobrze?

4: Ja robię tak, że wchodzę na imageshack.us i uploaduję obrazek, a potem kopiuje link do obrazka i wstawiam tu

(tylko wybierz ten "kod forum")