Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17651
Stary 20.11.2011, 15:24
Sartre napisał(a):Wyświetl post
... Zobaczymy co będzie dalej. Dobrze powiedziało Weszło: ręce na kołderkę, chłopak ma papiery na to, by zrobić karierę jak Lewandowski, ale może też zatrzasnąć się na solarce jak Smoliński.

Inna sprawa, że nawet jakby miał się zaciąć, to przykłady Borysiuka czy Rybusa pokazują, że z tego też można się podnieść i wrócić na solidny poziom.
Myślę, że przypadki podobne do Smolińskiego będziemy w Legii obserwować coraz rzadziej - i właśnie Wolski jest przykładem; kilka miesięcy temu miał OAS (Ostry Atak Sodówki), ale został szybko sprowadzony na ziemie przez sztab szkoleniowy i opiekunów z Akademii.

Za czasów Smolińskiego wyglądało to nieco inaczej; każdy "młody, podobno zdolny" był zagłaskiwany, ponieważ nie było ich u nas zbyt wielu. Teraz sprawa jest prostsza i sprowadza się do jednego zdania: "trenuj mały, bo jak nie będzie Ci się chciało to mamy 3 na twoje miejsce w młodszych rocznikach".
Oczywiście nie oznacza to, że nie będzie kłopotów z kolejnymi "gwiazdkami" i że jeszcze niejeden obiecujący zawodnik stanie się "Lost in Warsaw" (jak na przykład Korzym) - ale nie jest to tylko polska specyfika, takie życie.
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując