http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/g...9,artykul.html
Ten debil jest zdrowo rąbnięty,, jak dziecko żyjące we własnym świecie,,typowy autyzm,, śmiać się czy płakać.
Piłkarze bez jaj nie potrafiący wyrazić swojego zdania.
Ot i cała ta zbieranina WARTA SIEBIE.
PS. PIERDZIELIĆ TEN ZWIĄZEK I CAŁĄ NIKE...
NIE KUPIE JUŻ ICH PRODUKTÓW