|
Niektórzy na tym forum nie mają za grosz obiektywizmu i szukają na siłe dziury w całym. Wolskiemu zeszła piłka? Tiaa, w meczu z Niemcami tez mu zeszło. Tak samo jak wszystkie jego drybligi to "przypadek". Jak dla mnie to pierwszy gość, który pokazuje co daję porządna szkółka piłkarska. Widać, ze gościowi nie przeszkadza piłka. Nie jest to typ szybkobiegacza typu Rybus, Małecki czy nawet Melikson, który wypuszcza piłke i szybko biegnie (do tego nie potrzeba szkółki). Jak Legia jeszcze ma takich ze 2-3 to będą klepali całą naszą ligą tak jak Barcelona klepie wszystkich w Primera Division. Znaczy 70% posiadania i 3-0 do przerwy. Wydaje mi się że ten Wolski to może być taki nasz polski Iniesta czy Xavi.
Niestety.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|